Пошук
  • Люсьєна Шум

IT-фахівців запрошують до участі у Хакатоні

Оновлено: 8 лист. 2021

Українські молоді IT-спеціалісти зможуть отримати фінансування та менторську підтримку на свої проекти в галузі громадянського суспільства.


Про Хакатон для лідерів місцевого самоврядування під час ІІ-го форуму ідей та рішень “Re:Open Zakarpattia” розповіла голова правління Мережі захисту національних інтересів «АНТС» Ганна Гопко.

За її словами, це буде своєрідний інкубатор для впровадження інновацій на місцевому рівні.

Мета Хакатону - знайти лідерів з інноваційними ІТ-рішеннями для вирішення місцевих проблем - довкілля, соціальної сфери, освіти, енергетики. Втілювати ідеї допоможуть власники відомих ІТ-бізнесів”, - зазначила вона.

На втілення ініціатив переможцям фонд виділятиме 5 тис. доларів. Взяти участь у проекті можуть, наприклад, розробники рішень по моніторингу вирубок лісу чи сміттєзвалищ, які можна зафіксувати діджитал-інструментами.

За словами Ганни Гопко, для закордонних донорів, які фінансують подібні проекти, важливо створювати соціальні ліфти для справжніх лідерів громад, щоб їм не доводилось виїжджати до інших країн у пошуках можливостей для себе.


Джерело: https://m.day.kyiv.ua/uk/news/061121-it-fahivciv-zaproshuyut-do-uchasti-u-hakatoni
3 перегляди0 коментарів

ПРО HALLI

Наша місія: розкрити потенціал регіональних лідерів розробляти та втілювати інноваційні ідеї - таким чином покращуючи життя людей, а також сприяючи зміцненню демократії, ефективного та прозорого врядування і популяризації України як країни новацій та креативу.

Наша мета: знайти місцевих лідерів з інноваційними рішеннями, IT/digital пропозиціями та креативними задумами, об’єднати їх в мережу активних “творців змін” (“changemakers”) та допомогти втілити в життя їх корисні проєкти. 

Путівник для учасника

проєкту HALLI

ЕТАПИ ПРОЄКТУ HALLI:

1. Ідеатони у Львові (17.01.2022), Полтаві (21.01.2022) та Миколаєві (26.01.2022).

2. Лекторські та менторські онлайн сесії для команд, які пройшли відбір на Ідеатонах.

3. Хакатон (березень 2022) - фінальний етап проєкту, який передбачає презентацію ідей та відбір 3-х переможців.